یکی از پرکاربردترین آمیزه های مورد مصرف در صنایع پلیمری مستربچ سفید می باشد. مستربچ سفید آمیزه ای از پلیمر پایه به همراه پیگمنت سفید و افزودنی می باشد که به منظور ایجاد پوشش و رنگ سفید به محصولات پلیمری اضافه می گردد.

عمده ترین افزودنی در تولید مستربچ سفید اکسید تیتانیوم است که به واسطه ضریب انکسار بالا، پخش خوب در ماتریس پایه، پایداري شیمیایی و حرارتی، خواص نهایی مطلوب را ایجاد می کند. کربنات کلسیم، زینک سولفات، باریم سولفات، تالک و … از دیگر پیگمنت هاي سفید رایج هستند که با توجه به خواص آن ها، هر یک کاربرد خاصی خواهند داشت.
این نوع از مستربچ در طیف گسترده ای از کاربردها، از جمله صنایع فیلم و لمینیت (افزودن 4-3 درصد) ، پوشش دهی به روش اکستروژن، فیلم های محافظ، الیاف و پارچه های نبافته شده (افزودن 3-1 درصد)، قالب گیری دمشی و تزریقی (افزودن 3 درصد) و تولیدات عمومی (افزودن 2 درصد) استفاده می شود.
با استفاده از دانش فنی و امکانات پیشرفته تولید، ما موفق به تولید مستربچ سفید با کیفیت بالا حاوی گریدهای مختلف اکسید تیتانیوم شده ایم که مناسب برای استفاده در فضای باز و داخلی می باشند.
با ترکیب گرید مناسب اکسید تیتانیوم ،رزین حامل، تثبیت کننده ها و تجهیزات فرآیندی، ما بالاترین کیفیت را برای هر محصول ارائه می کنیم.
ما قادریم تا محصولات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت   در گستره وسیع، از مستربچ های سفید بسیار غلیظ با پراکندگی عالی و پایداری حرارتی برای کاربردهایی مانند پوشش اکستروژن، تا کاربردهای سطح پایین که در آن سطوح بالای پرکننده که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است ارائه نمائیم.

مستربچ های سفید قابل ارایه شامل سه گروه Rafcolor, Filcolor , Colorin می باشند که در 12 گرید عرضه می شوند.

FILCOLOR

مستربج سفید مناسب برای تولید فیلم های پلیمری

FILCOLOR دسته ای از مستربچ های تولیدی شرکت پلیمر شیمی است که به صورت تخصصی برای تولید فیلم های پلیمری تولید می شود.

 با توجه به نوع فرایند تولید، سرعت تولید، ضخامت فیلم و  میزان پوشش مورد نیاز در گریدهای زیر قابل ارائه می باشد.

Filcolor 2270
Filcolor 2260
Filcolor 2250
Filcolor 2240
بیشتر بخوانید
مستربچ سفید مناسب برای تولید گونی، طنابها و ریسمانهاي بسته بندي، مسواك، جارو و برس

RAFCOLOR دسته ای از مستربچ های سفید بر پایه پلی پروپیلن با گرانروی مناسب براي استفاده در تولید گونی، جامبو، الیاف CF ،BCF و الیاف خرد نازك با سرعتهاي ریسندگی متوسط تا بالا و خصوصیات پخش و پوشش عالی می باشد.
RAFCOLOR برای کاربردهاي در تماس با مواد غذایی مناسب می باشد.

با توجه به نوع فرایند تولید و محصول نهایی در گریدهای زیر قابل ارائه می باشد.

RAFCOLOR 1560

RAFCOLOR 1550

RAFCOLOR 1540

RAFCOLOR 1530

بیشتر بخوانید

آمیزه پلیمری مناسب برای فرایند قالبگیری تزریقی

COLORIN دسته ای از مستربچ های سفید بر پایه پلی الفین (PP/PE)جهت تولید قطعات تزریقی عمومی، قطعات تزریقی با دیواره نازک و يا با مسير جريان طولاني مثل ظروف و لوازم خانگی، سبد، فيلترها  بسيار مناسب بوده و سبب ایجاد رنگ و پوشش با کیفیت بالا در محصول نهایی می گردد.
اين دسته از مستربج ها براي كاربردهاي در تماس با مواد غذايي مناسب است.

با توجه به سرعت تزریق، نوع محصول تولیدی و سیالیت و نوع پلیمر پایه در گرید های زیر قابل ارائه می باشد.

COLORIN2570

COLORIN2560

COLORIN2550

COLORIN2540

COLORIN 2530

بیشتر بخوانید

دیگر دسته بندی های محصولات